Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 9
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
woj. wielkopolskie) o wymianie, w ramach której Wielkopolanie przyjeżdżają do nas w zimie, aby pojeździć na nartach, a my pojedziemy w sierpniu do Słupcy, aby popływać na kajakach i żaglówkach.
Stawiając na masowość sportu szkolnego - przy wsparciu finansowym gminy Poronin nasi członkowie w najbliższym czasie wezmą udział w II Międzynarodowym Rajdzie Narciarskim w Białym Dunajcu, zawodach narciarskich w Czorsztynie, zawodach w ramach Ligi Biegowej w Zakopanem, imprezach sportowych organizowanych przez gminę Poronin.
W ubiegłym tygodniu UKS "Holni" był współorganizatorem Szkolnego Memoriału Heleny Marusarzówny Ząb '99 - wielkiej imprezy sportowej ku czci patronki szkoły.
Jesteśmy przekonani, że nasze działania dobrze posłużą młodzieży. Zachęcamy
woj. wielkopolskie) o wymianie, w ramach której Wielkopolanie przyjeżdżają do nas w zimie, aby pojeździć na nartach, a my pojedziemy w sierpniu do Słupcy, aby popływać na kajakach i żaglówkach.<br>Stawiając na masowość sportu szkolnego - przy wsparciu finansowym gminy Poronin nasi członkowie w najbliższym czasie wezmą udział w II Międzynarodowym Rajdzie Narciarskim w Białym Dunajcu, zawodach narciarskich w Czorsztynie, zawodach w ramach Ligi Biegowej w Zakopanem, imprezach sportowych organizowanych przez gminę Poronin.<br>W ubiegłym tygodniu UKS "Holni" był współorganizatorem Szkolnego Memoriału Heleny Marusarzówny Ząb '99 - wielkiej imprezy sportowej ku czci patronki szkoły.<br>Jesteśmy przekonani, że nasze działania dobrze posłużą młodzieży. Zachęcamy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego