Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motomagazyn
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1996
wzmocniona" przez znanego fińskiego kierowcę rajdowego Markku Alena). Nikt na razie nie pobił rekordu który w latach 1987-93 ustanowił team BMW France, odnosząc 6 zwycięstw (pięć razy z rzędu).
Adam KałwaPO ŚLISKIM

Krzysztof Hołowczyc zadebiutował w Rajdowych Mistrzostwach Świata, startując w trudnym i od lat zdominowanym przez Skandynawów Rajdzie Szwedzkim.

Mistrzostwa Świata to więcej niż Mistrzostwa Europy: ostrzejsze reguły, silniejsza konkurencja, nieznane trasy. W tegorocznym Rajdzie Szwedzkim wystartowało wiele załóg z listy priorytetowej FIA i właściwie wszyscy najlepsi kierowcy rajdowi Skandynawii, najgroźniejsi właśnie na lodzie i śniegu Szwecji.
W ubiegłych latach trasy odcinków specjalnych ograniczone były wysokimi bandami ze
wzmocniona" przez znanego fińskiego kierowcę rajdowego Markku Alena). Nikt na razie nie pobił rekordu który w latach 1987-93 ustanowił team BMW France, odnosząc 6 zwycięstw (pięć razy z rzędu).<br>&lt;au&gt;Adam Kałwa&lt;/au&gt;&lt;/div&gt;<br><br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;PO ŚLISKIM&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Krzysztof Hołowczyc zadebiutował w Rajdowych Mistrzostwach Świata, startując w trudnym i od lat zdominowanym przez Skandynawów Rajdzie Szwedzkim.&lt;/intro&gt;<br><br>Mistrzostwa Świata to więcej niż Mistrzostwa Europy: ostrzejsze reguły, silniejsza konkurencja, nieznane trasy. W tegorocznym Rajdzie Szwedzkim wystartowało wiele załóg z listy priorytetowej FIA i właściwie wszyscy najlepsi kierowcy rajdowi Skandynawii, najgroźniejsi właśnie na lodzie i śniegu Szwecji.<br>W ubiegłych latach trasy odcinków specjalnych ograniczone były wysokimi bandami ze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego