Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 15/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
całej misji wyniesie około 4 miliony dolarów.
Żeglowanie dzięki energii promieni słonecznych będzie możliwe pomiędzy Merkurym a Jowiszem. Z obliczeń wynika bowiem, że dalej niż za orbitą Jowisza jest po prostu za mało światła, więc i energia z niego uzyskana nie wystarczyłaby do poruszenia statku.
(PAP)


strona 13
Poczta metropolu

"Renoma" cieszy się nie najlepszą opinią

Wszystkim, którzy dojeżdżają do pracy pociągiem z pewnością znane są postaci kontrolerów biletów z firmy "Renoma". Sytuacja, którą opisuję, nie należy do wyjątków, a na pewno nie powinna mieć miejsca.
Byłam świadkiem, jak na dworcu Śródmieście przerośnięty pan z "Renomy" szarpał się z młodym chłopakiem
całej misji wyniesie około 4 miliony dolarów.<br>Żeglowanie dzięki energii promieni słonecznych będzie możliwe pomiędzy Merkurym a Jowiszem. Z obliczeń wynika bowiem, że dalej niż za orbitą Jowisza jest po prostu za mało światła, więc i energia z niego uzyskana nie wystarczyłaby do poruszenia statku.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>strona 13<br>&lt;tit&gt;Poczta metropolu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;"Renoma" cieszy się nie najlepszą opinią&lt;/&gt;<br><br>Wszystkim, którzy dojeżdżają do pracy pociągiem z pewnością znane są postaci kontrolerów biletów z firmy "Renoma". Sytuacja, którą opisuję, nie należy do wyjątków, a na pewno nie powinna mieć miejsca.<br>Byłam świadkiem, jak na dworcu Śródmieście przerośnięty pan z "Renomy" szarpał się z młodym chłopakiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego