Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
mecz na piątkę

Warszawa Polscy piłkarze pokonali wczoraj Armenię 4:0. W pięciu meczach eliminacji do mistrzostw świata biało-czerwoni wciąż nie ponieśli porażki i prowadzą w swojej grupie.
Biało-czerwoni rozpoczęli mecz z animuszem, w 14. min na polu karnym Armenii sfaulowany został najlepszy zawodnik na boisku, Paweł Kryszałowicz. Rzut karny pewnie wykorzystał Michał Żewłakow.
Dobrą grę Polaków w I połowie zwięczył gol Emmanuela Olisadebe. Czarnoskóry piłkarz po podaniu Marka Koźmińskiego głową pokonał bramkarza gości.
W II połowie inicjatywę przejęli Ormianie, jeden z ich strzałów trafił nawet w słupek. Polacy obudzili się dopiero pod koniec spotkania. Po ładnych akcjach całego zespołu
mecz na piątkę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt; Polscy piłkarze pokonali wczoraj Armenię 4:0. W pięciu meczach eliminacji do mistrzostw świata biało-czerwoni wciąż nie ponieśli porażki i prowadzą w swojej grupie.<br>Biało-czerwoni rozpoczęli mecz z animuszem, w 14. min na polu karnym Armenii sfaulowany został najlepszy zawodnik na boisku, Paweł Kryszałowicz. Rzut karny pewnie wykorzystał Michał Żewłakow.<br>Dobrą grę Polaków w I połowie zwięczył gol Emmanuela Olisadebe. Czarnoskóry piłkarz po podaniu Marka Koźmińskiego głową pokonał bramkarza gości.<br>W II połowie inicjatywę przejęli Ormianie, jeden z ich strzałów trafił nawet w słupek. Polacy obudzili się dopiero pod koniec spotkania. Po ładnych akcjach całego zespołu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego