Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.11 (35)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
100 gatunków ryb z całego świata prezentuje swoje wdzięki w ogrodzie zimowym Pałacu Młodzieży. Atrakcją wystawy, obok akwarium morskiego, jest prawdziwa rafa koralowa. Wszystko to można oglądać do 15 lutego. Za bilet dorośli płacą 6 zł, dzieci i młodzież 3 zł. Maluchy do lat 7 mają wstęp bezpłatny.

Na szczudłach
STARE MIASTO Tańce z ogniami na szczudłach. Czy to możliwe? Kto się chce przekonać, niech przyjdzie dziś o godz. 12 na róg ul. Boleść i Bugaj. Podczas happeningu zobaczymy uczestników Feryjnych Otwartych Spotkań Teatralnych.

Czemu w Warszawie jest ciemno?
Normy nie kłamią: na Marszałkowskiej powinno być dwa razy jaśniej niż teraz
To
100 gatunków ryb z całego świata prezentuje swoje wdzięki w ogrodzie zimowym Pałacu Młodzieży. Atrakcją wystawy, obok akwarium morskiego, jest prawdziwa rafa koralowa. Wszystko to można oglądać do 15 lutego. Za bilet dorośli płacą 6 zł, dzieci i młodzież 3 zł. Maluchy do lat 7 mają wstęp bezpłatny.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Na szczudłach&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;STARE MIASTO&lt;/&gt; Tańce z ogniami na szczudłach. Czy to możliwe? Kto się chce przekonać, niech przyjdzie dziś o godz. 12 na róg ul. Boleść i Bugaj. Podczas happeningu zobaczymy uczestników Feryjnych Otwartych Spotkań Teatralnych.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Czemu w Warszawie jest ciemno?&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Normy nie kłamią: na Marszałkowskiej powinno być dwa razy jaśniej niż teraz&lt;/&gt;<br>To
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego