Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
zakończenia.
Prowadzący: - wybitni specjaliści z zakresu bezpieczeństwa i stabilności systemów komputerowych oraz zarządzania w warunkach kryzysu.
Cena: 650 złotych.

SZKOLENIA ABONAMENTOWE
2. Proponujemy Państwu nową niezwykle atrakcyjną formę uczestnictwa w organizowanych przez nas szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy.
Na czym polega formuła SZKOLEŃ ABONAMENTOWYCH ?
SZKOLENIA ABONAMENTOWE to stałe, comiesięczne, spotkania posiadaczy ABONAMENTU z gronem zaproszonych przez nas znakomitych wykładowców i współpracujących z nami specjalistów z dziedziny rachunkowości, prawa podatkowego, finansów, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Spotkania te odbywałyby się w dwóch grupach tematycznych:
I. PRAWO PODATKOWE I RACHUNKOWOŚĆ w każdy ostatni czwartek miesiąca od godziny
zakończenia.<br>Prowadzący: - wybitni specjaliści z zakresu bezpieczeństwa i stabilności systemów komputerowych oraz zarządzania w warunkach kryzysu. <br>Cena: 650 złotych.<br><br>&lt;tit&gt;SZKOLENIA ABONAMENTOWE&lt;/&gt;<br>2. Proponujemy Państwu nową niezwykle atrakcyjną formę uczestnictwa w organizowanych przez nas szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy.<br>Na czym polega formuła SZKOLEŃ ABONAMENTOWYCH ?<br>SZKOLENIA ABONAMENTOWE to stałe, comiesięczne, spotkania posiadaczy ABONAMENTU z gronem zaproszonych przez nas znakomitych wykładowców i współpracujących z nami specjalistów z dziedziny rachunkowości, prawa podatkowego, finansów, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Spotkania te odbywałyby się w dwóch grupach tematycznych:<br>I. PRAWO PODATKOWE I RACHUNKOWOŚĆ w każdy ostatni czwartek miesiąca od godziny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego