Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Sportowiec
Nr: 46 (1408)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1977
dzieci, podjęto starania, aby zimowiska były urządzane w odpowiednich warunkach. Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Turystycznej Gospodarki w Nowym Sączu przyjęło to za wytyczne, doszło do wniosku, że odpowiednich warunków zapewnić nie może, w związku z tym, nikogo nie pytając o zdanie, zakomunikowało o rozwiązaniu umów. Sprawa dotyczy rzecz jasna Zakopanego, którym Nowy Sącz jako województwo zawiaduje.
Efekt jest prosty. Setki, jeżeli nie tysiące dzieci dla których WKN jak i wiele innych klubów sportowych szykowało narciarskie wakacje zimowe zostało na lodzie. Jeżeli bowiem WPGT wycofuje się z umów, to z nikim innym nie ma o czym rozmawiać.
WPGT posiada bowiem absolutny monopol na dysponowanie
dzieci, podjęto starania, aby zimowiska były urządzane w odpowiednich warunkach. Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Turystycznej Gospodarki w Nowym Sączu przyjęło to za wytyczne, doszło do wniosku, że odpowiednich warunków zapewnić nie może, w związku z tym, nikogo nie pytając o zdanie, zakomunikowało o rozwiązaniu umów. Sprawa dotyczy rzecz jasna Zakopanego, którym Nowy Sącz jako województwo zawiaduje.<br>Efekt jest prosty. Setki, jeżeli nie tysiące dzieci dla których WKN jak i wiele innych klubów sportowych szykowało narciarskie wakacje zimowe zostało na lodzie. Jeżeli bowiem WPGT wycofuje się z umów, to z nikim innym nie ma o czym rozmawiać.<br>WPGT posiada bowiem absolutny monopol na dysponowanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego