Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
dowód że "Tygodnik" jest czytany. Jest to gazeta, w której jest dużo wiadomości i są bieżące informacje. Tutaj, u nas w Ameryce "Tygodnik" jest szczególnie potrzebny. Dzięki niemu mamy stały kontakt z Podhalem. Teraz, gdy co tydzień mamy u siebie "Tygodnik", nikt nie narzeka na brak informacji z Polski.


Jerzy Sadecki - dziennikarz "Rzeczpospolitej"

Dużą wartością "Tygodnika Podhalańskiego" jest utrzymywanie więzi z czytelnikami, zarówno na Podhalu, jak i z góralami za granicą.
"Tygodnik Podhalański" to żywa, dobrze poinformowana gazeta, podająca dużo aktualnych informacji o regionie, których często nie znajduję nawet w gazetach codziennych. Jest to jeden z nielicznych tygodników lokalnych, w którym
dowód że "Tygodnik" jest czytany. Jest to gazeta, w której jest dużo wiadomości i są bieżące informacje. Tutaj, u nas w Ameryce "Tygodnik" jest szczególnie potrzebny. Dzięki niemu mamy stały kontakt z Podhalem. Teraz, gdy co tydzień mamy u siebie "Tygodnik", nikt nie narzeka na brak informacji z Polski.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;au&gt;Jerzy Sadecki - dziennikarz "Rzeczpospolitej"&lt;/&gt;<br><br>Dużą wartością "Tygodnika Podhalańskiego" jest utrzymywanie więzi z czytelnikami, zarówno na Podhalu, jak i z góralami za granicą.<br>"Tygodnik Podhalański" to żywa, dobrze poinformowana gazeta, podająca dużo aktualnych informacji o regionie, których często nie znajduję nawet w gazetach codziennych. Jest to jeden z nielicznych tygodników lokalnych, w którym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!