Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
proc., a zadłużenie zagraniczne 45,1 proc. długu skarbu państwa.
(PAP)


Radom będzie miał swoje lotnisko

Lotnictwo Władze Radomia i przedsiębiorstwo Polskie Porty Lotnicze (PPL) Okęcie podpisały w czwartek porozumienie w sprawie powołania dwóch spółek, które będą obsługiwać cywilny port lotniczy cargo.
Port lotniczy ma powstać na byłym lotnisku wojskowym Sadków, a władze miasta uzyskały już odpowiednie zgody.
(PAP)


Związkowcy akceptują kwietniowe zwolnienia

"Solidarność" jako ostatnia z 10 central związkowych z Fiata Auto Poland podpisała porozumienie z dyrekcją spółki w sprawie zwolnień grupowych.
Oznacza to, że porozumienie wejdzie w życie. Dzień wcześniej dokument podpisało dziewięć pozostałych central związkowych.
Aby układ mógł
proc., a zadłużenie zagraniczne 45,1 proc. długu skarbu państwa.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Radom będzie miał swoje lotnisko&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Lotnictwo&lt;/&gt; Władze Radomia i przedsiębiorstwo Polskie Porty Lotnicze (PPL) Okęcie podpisały w czwartek porozumienie w sprawie powołania dwóch spółek, które będą obsługiwać cywilny port lotniczy cargo.<br>Port lotniczy ma powstać na byłym lotnisku wojskowym Sadków, a władze miasta uzyskały już odpowiednie zgody.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Związkowcy akceptują kwietniowe zwolnienia&lt;/&gt;<br><br>"Solidarność" jako ostatnia z 10 central związkowych z Fiata Auto Poland podpisała porozumienie z dyrekcją spółki w sprawie zwolnień grupowych.<br>Oznacza to, że porozumienie wejdzie w życie. Dzień wcześniej dokument podpisało dziewięć pozostałych central związkowych.<br>Aby układ mógł
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego