Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 33
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
tuż po Powstaniu Styczniowym (1867), przeżył dwie wojny światowe, zmarł w 1951. - Niech pamiątki religijne, zwłaszcza fotografie, gdy książę Sapieha bywał wśród ludu góralskiego, będą ozdobą izb i chat. Tak jak ozdobą dla Małopolski są uroczystości sapieżyńskie - powiedział kustosz Izby Ojczyźnianej Antoni Świąder.
Ci, którzy chcą bliżej poznać postać kardynała Sapiehy, mogą odwiedzać wystawę codziennie do końca sierpnia, w godz. od 10 do 15.
JKTatra Boogie

Wiele atrakcji czekało przez cały tydzień na tych, którzy przybyli na nowotarskie lotnisko. W niedzielę zakończył się tam show lotniczy "Tatra Boogie".
Przybyłych kusiły oferty lotu widokowego nad stolicą Podhala. Ci, którzy byli żądni
tuż po Powstaniu Styczniowym (1867), przeżył dwie wojny światowe, zmarł w 1951. - Niech pamiątki religijne, zwłaszcza fotografie, gdy książę Sapieha bywał wśród ludu góralskiego, będą ozdobą izb i chat. Tak jak ozdobą dla Małopolski są uroczystości sapieżyńskie - powiedział kustosz Izby Ojczyźnianej Antoni Świąder.<br>Ci, którzy chcą bliżej poznać postać kardynała Sapiehy, mogą odwiedzać wystawę codziennie do końca sierpnia, w godz. od 10 do 15.<br>&lt;au&gt;JK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tatra Boogie&lt;/tit&gt;<br><br>Wiele atrakcji czekało przez cały tydzień na tych, którzy przybyli na nowotarskie lotnisko. W niedzielę zakończył się tam show lotniczy "Tatra Boogie".<br>Przybyłych kusiły oferty lotu widokowego nad stolicą Podhala. Ci, którzy byli żądni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego