Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 20/8
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1998
Skarbu Państwa grunty i budynki, które będą użytkować realizujące program firmy. W ten sposób wykorzysta się leżące odłogiem grunty i niszczejące budynki na wysypiska śmieci oraz zakłady utylizacyjne i przetwarzające surowce wtórne. Dodatkowym zyskiem będzie stworzenie nowych miejsc pracy.

Zakłady przetwarzające odpady będą między innymi produkowały materiały do budowy dróg. Segregacja przyczyni się do odzyskania części surowców; odpadami będzie można też rekultywować zniszczone grunty. Po Słupcy podobne systemy zamierzają uruchomić Związek Gmin Nadobrzańskich z siedzibą w Rakoniewicach oraz Mieścisko z okolicznymi gminami.
(mf)


Wydeptana decyzja

Potrzebna jest zgoda na intratny kontrakt? Przydałaby się przychylność urzędników w sprawie jednego z rozporządzeń? Należy
Skarbu Państwa grunty i budynki, które będą użytkować realizujące program firmy. W ten sposób wykorzysta się leżące odłogiem grunty i niszczejące budynki na wysypiska śmieci oraz zakłady utylizacyjne i przetwarzające surowce wtórne. Dodatkowym zyskiem będzie stworzenie nowych miejsc pracy.<br><br>Zakłady przetwarzające odpady będą między innymi produkowały materiały do budowy dróg. Segregacja przyczyni się do odzyskania części surowców; odpadami będzie można też rekultywować zniszczone grunty. Po Słupcy podobne systemy zamierzają uruchomić Związek Gmin Nadobrzańskich z siedzibą w Rakoniewicach oraz Mieścisko z okolicznymi gminami.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(mf)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Wydeptana decyzja&lt;/&gt;<br><br>Potrzebna jest zgoda na intratny kontrakt? Przydałaby się przychylność urzędników w sprawie jednego z rozporządzeń? Należy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!