Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Great Lover", Piat), radzi, co następuje: zegnij twój palec wskazujący i dwa środkowe, tak aby wystawały kostki. Potem, używając płaskiej części palców, tej pomiędzy kostkami, zacznij pocierać i ugniatać lekko perineum. Gdy on zbliża się do orgazmu, uciśnij to miejsce mocno... i wyślij go do seksualnego raju.

Sekret nr 2:
Sekretne "pole rozkoszy"
Tam, gdzie główka schodzi się z trzonem penisa, jest szczególnie unerwione miejsce i przez to wyjątkowo wrażliwe, a właściwie nadwrażliwe na dotyk. Kolejnym gorącym punktem jest wędzidło, podłużna ścieżka ze skóry, która przebiega wzdłuż spodniej strony żołędzi.

- Co z tym zrobić?
Oddaj szczególny hołd temu miejscu za pomocą
Great Lover", Piat), radzi, co następuje: zegnij twój palec wskazujący i dwa środkowe, tak aby wystawały kostki. Potem, używając płaskiej części palców, tej pomiędzy kostkami, zacznij pocierać i ugniatać lekko perineum. Gdy on zbliża się do orgazmu, uciśnij to miejsce mocno... i wyślij go do seksualnego raju.<br><br>Sekret nr 2:<br>Sekretne "pole rozkoszy"<br>Tam, gdzie główka schodzi się z trzonem penisa, jest szczególnie unerwione miejsce i przez to wyjątkowo wrażliwe, a właściwie nadwrażliwe na dotyk. Kolejnym gorącym punktem jest wędzidło, podłużna ścieżka ze skóry, która przebiega wzdłuż spodniej strony żołędzi.<br><br>- Co z tym zrobić?<br>Oddaj szczególny hołd temu miejscu za pomocą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!