Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przestępstwa kryminalne: rozbój z użyciem paralizatora i noża, uwięzienie Bożeny Majki i okradzenie kobiety.
- Chociaż jest to proces karny, to nie można oddzielić pozycji guru "Mohana" i zwykłego Ryszarda Matuszewskiego. Widać jasno, jak trudno wyjść z takiej organizacji jak bractwo Himawanti - powiedziała uzasadniając wyrok sędzia Ewa Kujawska-Loroch.
GRZEGORZ DUDZIŃSKI

Sekretny ślub Agnieszki Krukówny
Tego sylwestra Agnieszka Krukówna (32 l.) na pewno będzie pamiętać do końca życia. 31 grudnia tuż po godzinie 17.00 powiedziała sakramentalne "tak" Robertowi Fleischerowi. Oboje przyrzekli sobie miłość do grobowej deski.
Miejsce ślubu i wesela młoda para starała się utrzymać w tajemnicy. Bardzo zależało im na
przestępstwa kryminalne: rozbój z użyciem paralizatora i noża, uwięzienie Bożeny Majki i okradzenie kobiety.<br>&lt;q&gt;- Chociaż jest to proces karny, to nie można oddzielić pozycji guru "Mohana" i zwykłego Ryszarda Matuszewskiego. Widać jasno, jak trudno wyjść z takiej organizacji jak bractwo Himawanti&lt;/&gt; - powiedziała uzasadniając wyrok sędzia Ewa Kujawska-Loroch.<br>&lt;au&gt;&lt;name type="person"&gt;GRZEGORZ DUDZIŃSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Sekretny ślub Agnieszki Krukówny&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Tego sylwestra Agnieszka Krukówna (32 l.) na pewno będzie pamiętać do końca życia. 31 grudnia tuż po godzinie 17.00 powiedziała sakramentalne "tak" Robertowi Fleischerowi. Oboje przyrzekli sobie miłość do grobowej deski.&lt;/&gt;<br>Miejsce ślubu i wesela młoda para starała się utrzymać w tajemnicy. Bardzo zależało im na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego