Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Bezwstydny gołodupiec

Orangutan ma więcej wstydu niż ty. Z chęcią obnażasz swoje wdzięki przy najmniejszej zachęcie. Twoje pozbawione zahamowań zachowanie klasyfikuje cię gdzieś pomiędzy Penthousem a National Geographic.
- Afiszujesz się ze swoją cielesną powłoką, ponieważ boisz się pokazać to, co kryje się w twym wnętrzu - mówi Katie Arons, autorka książki "Seksowna niezależnie od rozmiaru" (Simon and Schuster, 1999). Nie ma nic złego w tym, że jesteś dumna ze swego ciała. Jeżeli jednak twoim jedynym sposobem na życie jest świecenie gołą pupą, to striptizy te więcej o tobie mówią niż nagie pośladki.
Możliwe, że w dzieciństwie nie ceniono cię za twoje talenty
Bezwstydny gołodupiec<br><br>Orangutan ma więcej wstydu niż ty. Z chęcią obnażasz swoje wdzięki przy najmniejszej zachęcie. Twoje pozbawione zahamowań zachowanie klasyfikuje cię gdzieś pomiędzy Penthousem a National Geographic. <br>- Afiszujesz się ze swoją cielesną powłoką, ponieważ boisz się pokazać to, co kryje się w twym wnętrzu - mówi Katie Arons, autorka książki "Seksowna niezależnie od rozmiaru" (Simon and Schuster, 1999). Nie ma nic złego w tym, że jesteś dumna ze swego ciała. Jeżeli jednak twoim jedynym sposobem na życie jest świecenie gołą pupą, to striptizy te więcej o tobie mówią niż nagie pośladki. <br>Możliwe, że w dzieciństwie nie ceniono cię za twoje talenty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego