Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
się o wielką wygraną na loterii i nie zostałem wysłuchany". Ktoś zapytał: "A ile razy grałeś?" Na co zdziwiony staruszek odpowiedział: "Ani razu..."
Nigdy nie poznasz cudownego mężczyzny, jeśli spędzisz życie zamknięta w czterech ścianach mieszkania - słyszałaś kiedyś o przypadku, kiedy to skrzyżowanie Supermana z Melem Gibsonem wpadło przez sufit? Siedząc w domu poznasz najwyżej osiemnastoletniego dostawcę pizzy albo leciwego listonosza-pijaka. Trzeba się zmobilizować i ruszyć na poszukiwania. Pamiętaj, że życie jest za krótkie na siedzenie w domu i rozmyślania z gatunku: "Ale jestem nieszczęśliwa. Nikt mnie nie kocha".
Idź tam, gdzie możesz kogoś poznać. (Wchodzenie do ciemnego lasu, gdzie
się o wielką wygraną na loterii i nie zostałem wysłuchany". Ktoś zapytał: "A ile razy grałeś?" Na co zdziwiony staruszek odpowiedział: "Ani razu..."<br>Nigdy nie poznasz cudownego mężczyzny, jeśli spędzisz życie zamknięta w czterech ścianach mieszkania - słyszałaś kiedyś o przypadku, kiedy to skrzyżowanie Supermana z Melem Gibsonem wpadło przez sufit? Siedząc w domu poznasz najwyżej osiemnastoletniego dostawcę pizzy albo leciwego listonosza-pijaka. Trzeba się zmobilizować i ruszyć na poszukiwania. Pamiętaj, że życie jest za krótkie na siedzenie w domu i rozmyślania z gatunku: "Ale jestem nieszczęśliwa. Nikt mnie nie kocha". <br>Idź tam, gdzie możesz kogoś poznać. (Wchodzenie do ciemnego lasu, gdzie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego