Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 12.04 (9)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dalej niż Ahonen - 128,5 m. Dało to do myślenia sędziom. Gdy Polak jako ósmy z kolei zawodnik skoczył bardzo blisko, postanowiono, że następni wystartują z wyższej belki. Rutkowski miał więc skakać jeszcze raz - jako ostatni w konkursie.
Błędy na progu
Niestety i tym razem 17-latek spalił się psychicznie. Skoczył 97,5 m i zajął dopiero 37. miejsce. Wygrał Jane Ahonen (127 m), dzięki czemu przesunął się na pierwsze miejsce w Pucharze Świata. Polacy zawiedli. Pierwsze punkty w Pucharze zdobył tylko Wojciech Tajner - był 24.
Trener kadry B Heinz Kuttin w rozmowie z Faktem tłumaczył swoich zawodników.
- Jestem pewien, że
dalej niż Ahonen - 128,5 m. Dało to do myślenia sędziom. Gdy Polak jako ósmy z kolei zawodnik skoczył bardzo blisko, postanowiono, że następni wystartują z wyższej belki. Rutkowski miał więc skakać jeszcze raz - jako ostatni w konkursie.<br>&lt;tit1&gt;Błędy na progu&lt;/&gt;<br>Niestety i tym razem 17-latek spalił się psychicznie. Skoczył 97,5 m i zajął dopiero 37. miejsce. Wygrał Jane Ahonen (127 m), dzięki czemu przesunął się na pierwsze miejsce w Pucharze Świata. Polacy zawiedli. Pierwsze punkty w Pucharze zdobył tylko Wojciech Tajner - był 24.<br>Trener kadry B Heinz Kuttin w rozmowie z Faktem tłumaczył swoich zawodników.<br>&lt;q&gt;- Jestem pewien, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego