Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
nadzieję, że nadchodzi dla niego lepszy czas, bo ostatnio prześladował go pech.
O Kowalczyku od dłuższego czasu jest głośno. Niestety, nie zawsze z powodów takich, jakich życzyłby sobie sam piłkarz. A to oberwał od szalikowców po porażce z Górnikiem Łęczna, a to nie wykorzystał jedenastki w spotkaniu młodzieżówki z Białorusią. Ślimaczy się sprawa jego przejścia do Wisły.
- Ostatnie pół roku wyobrażałem sobie zupełnie inaczej. Przed rozpoczęciem ligi w sierpniu podpisałem nowy kontrakt z klubem. Były nadzieje na kolejne dobre występy w lidze, w europejskich pucharach i w reprezentacji młodzieżowej. Niestety, nic z tego nie wyszło - mówi piłkarz.
Czary goryczy dopełnił wypadek samochodowy
nadzieję, że nadchodzi dla niego lepszy czas, bo ostatnio prześladował go pech.<br>O Kowalczyku od dłuższego czasu jest głośno. Niestety, nie zawsze z powodów takich, jakich życzyłby sobie sam piłkarz. A to oberwał od szalikowców po porażce z Górnikiem Łęczna, a to nie wykorzystał jedenastki w spotkaniu młodzieżówki z Białorusią. Ślimaczy się sprawa jego przejścia do Wisły.<br>&lt;q&gt;- Ostatnie pół roku wyobrażałem sobie zupełnie inaczej. Przed rozpoczęciem ligi w sierpniu podpisałem nowy kontrakt z klubem. Były nadzieje na kolejne dobre występy w lidze, w europejskich pucharach i w reprezentacji młodzieżowej. Niestety, nic z tego nie wyszło&lt;/&gt; - mówi piłkarz.<br>Czary goryczy dopełnił wypadek samochodowy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego