Tytuł: Metropol
Nr: 02.14
Rok: 2001
naszym snowboardzistom. Słowenka Damjana Kacafura i Austriak Michael Dabringer zdobyli we wtorek złote medale w snowboardowym slalomie gigancie. Bardzo pechowo pojechała Małgorzata Kukucz, która po pierwszym przejeździe zdecydowanie zajmowała pierwsze miejsce. Niestety, w drugim przejeździe Polka popełniła błąd, przewróciła się, straciła wiele sekund i ostatecznie została sklasyfikowana na szóstej pozycji.
Słowaczka Martina Schwarzbacherova zdobyła we wtorek złoty medal w biegu biatlonowym na 15 km. Schwarzbacherova uzyskała czas 47.36,7 i wyprzedziła o 25,8 s Celinę Drezet z Francji.
Reprezentacja Polski w składzie: Adam Kwak, Janusz Krężelok, Marcin Roszkowski i Tomasz Kałużny, zdobyła we wtorek brązowy medal w biegu sztafetowym
naszym snowboardzistom. Słowenka Damjana Kacafura i Austriak Michael Dabringer zdobyli we wtorek złote medale w snowboardowym slalomie gigancie. Bardzo pechowo pojechała Małgorzata Kukucz, która po pierwszym przejeździe zdecydowanie zajmowała pierwsze miejsce. Niestety, w drugim przejeździe Polka popełniła błąd, przewróciła się, straciła wiele sekund i ostatecznie została sklasyfikowana na szóstej pozycji.<br>Słowaczka Martina Schwarzbacherova zdobyła we wtorek złoty medal w biegu biatlonowym na 15 km. Schwarzbacherova uzyskała czas 47.36,7 i wyprzedziła o 25,8 s Celinę Drezet z Francji.<br>Reprezentacja Polski w składzie: Adam Kwak, Janusz Krężelok, Marcin Roszkowski i Tomasz Kałużny, zdobyła we wtorek brązowy medal w biegu sztafetowym