Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 7
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Solidarnych", którzy niezwykle aktywnie uczestniczą w pracach wszystkich komisji i dlatego wprowadza paragraf o dwóch komisjach. Niektórzy radni usiłowali się dogadać.
Ponowne spotkanie nie przyniosło jednak rozwiązania. Chociaż zgłoszono jeszcze kilka propozycji - m.in. wynagrodzenie za trzy komisje, a nawet ograniczenie diet do 5 procent (radna Hanna Błaszczyk Żurowska z "Solidarnych"), głosami Porozumienia dla Podhala przegłosowano pierwotny projekt wraz z paragrafem o ograniczeniu pracy w komisjach.
Radny będzie więc dostawał 105,6 złotego za udział w sesji i po 52,8 zł za pracę w jednej komisji. Przewodniczący komisji Rady otrzyma dietę w wysokości 79.2 złotego.
Przewodniczący Rady Miasta otrzyma
Solidarnych", którzy niezwykle aktywnie uczestniczą w pracach wszystkich komisji i dlatego wprowadza paragraf o dwóch komisjach. Niektórzy radni usiłowali się dogadać.<br>Ponowne spotkanie nie przyniosło jednak rozwiązania. Chociaż zgłoszono jeszcze kilka propozycji - m.in. wynagrodzenie za trzy komisje, a nawet ograniczenie diet do 5 procent (radna Hanna Błaszczyk Żurowska z "Solidarnych"), głosami Porozumienia dla Podhala przegłosowano pierwotny projekt wraz z paragrafem o ograniczeniu pracy w komisjach.<br>Radny będzie więc dostawał 105,6 złotego za udział w sesji i po 52,8 zł za pracę w jednej komisji. Przewodniczący komisji Rady otrzyma dietę w wysokości 79.2 złotego.<br>Przewodniczący Rady Miasta otrzyma
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego