Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 11
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Inwestycje te planowane są zwłaszcza we wschodniej części Zakopanego. Pożyczka spłacana będzie z dochodów budżetowych przez pięć najbliższych lat.
Perspektywa napływu pieniędzy nie powstrzymała radnych przed uchwaleniem podwyżek cen wody i ścieków. Druga próba uchwalenia przygotowanego przez Zarząd Miasta projektu zmian cen zakończyła się sukcesem koalicji Porozumienie dla Podhala. Argumentacja Solidarnych ponad Podziałami nie znalazła zwolenników, których głosy mogłyby zaważyć na pozostawieniu starych cen. Za metr sześcienny wody będziemy więc płacić - tak zwykli obywatele, jak i przedsiębiorstwa - 0,95 gr., a za odprowadzenie 1 metra sześciennego ścieków - 2,01 złotego.
Radni zdecydowali również o podniesieniu czynszu regulowanego za lokale mieszkalne oraz
Inwestycje te planowane są zwłaszcza we wschodniej części Zakopanego. Pożyczka spłacana będzie z dochodów budżetowych przez pięć najbliższych lat.<br>Perspektywa napływu pieniędzy nie powstrzymała radnych przed uchwaleniem podwyżek cen wody i ścieków. Druga próba uchwalenia przygotowanego przez Zarząd Miasta projektu zmian cen zakończyła się sukcesem koalicji Porozumienie dla Podhala. Argumentacja Solidarnych ponad Podziałami nie znalazła zwolenników, których głosy mogłyby zaważyć na pozostawieniu starych cen. Za metr sześcienny wody będziemy więc płacić - tak zwykli obywatele, jak i przedsiębiorstwa - 0,95 gr., a za odprowadzenie 1 metra sześciennego ścieków - 2,01 złotego.<br>Radni zdecydowali również o podniesieniu czynszu regulowanego za lokale mieszkalne oraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego