Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 13 / 14
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
znaleźć sposoby zwiększenia dochodów, bądź przesunięcia części pieniędzy do innych, niedoinwestowanych działów. Zarzucali również brak strategii w gospodarowaniu miejskimi funduszami, ogromne koszty utrzymania Straży Miejskiej (większe niż całej Rady Miasta razem z biurem), a także zbyt duże uprawnienia Zarządu do dokonywania zmian w budżecie. Pieniądze zostały jednak już podzielone, więc Solidarnym ponad Podziałami pozostało jedynie wstrzymanie się od głosu lub zanegowanie uchwały.
Jedynym zwycięzcą w czasie sesji okazał się przewodniczący Komisji do Spraw Niepełnosprawnych Maciej Pawlikowski, który wywalczył przyznanie wydatków na niepełnosprawnych jako stałych pozycji budżetowych.

Reforma na Gimnazjalnej

Radni zdecydowali także, tym razem niemal jednomyślnie, o powołaniu Samodzielnego Publicznego Zespołu
znaleźć sposoby zwiększenia dochodów, bądź przesunięcia części pieniędzy do innych, niedoinwestowanych działów. Zarzucali również brak strategii w gospodarowaniu miejskimi funduszami, ogromne koszty utrzymania Straży Miejskiej (większe niż całej Rady Miasta razem z biurem), a także zbyt duże uprawnienia Zarządu do dokonywania zmian w budżecie. Pieniądze zostały jednak już podzielone, więc Solidarnym ponad Podziałami pozostało jedynie wstrzymanie się od głosu lub zanegowanie uchwały.<br>Jedynym zwycięzcą w czasie sesji okazał się przewodniczący Komisji do Spraw Niepełnosprawnych Maciej Pawlikowski, który wywalczył przyznanie wydatków na niepełnosprawnych jako stałych pozycji budżetowych.<br><br>&lt;tit&gt;Reforma na Gimnazjalnej&lt;/&gt;<br><br>Radni zdecydowali także, tym razem niemal jednomyślnie, o powołaniu Samodzielnego Publicznego Zespołu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego