Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: informacje o usługach bankowych
Rok: 2000
Akcji oraz odwrotnie, nie ponosi opłaty za konwersję.

* Osoba dokonująca konwersji pomiędzy Funduszem Stabilnego Wzrostu a Funduszem Polskich Akcji lub Funduszem Zrównoważonym ponosi opłatę w wysokości do l %.

Przytoczone w powyższym przykładzie wielkości opłat dotyczą inwestycji poniżej 25000 zł.

OPŁATY ZA KONWERSJĘ PRZY RÓŻNYCH WARTOŚCIACH INWESTYCJI
Fundusz źródłowy Fundusze docelowe
Stan posiadania w Funduszu źródłowym


ULGI I ZWOLNIENIA Z OPŁAT MANIPULACYJNYCH
Zarząd Towarzystwa może zmniejszyć opłaty manipulacyjne lub zaniechać ich pobierania w stosunku do osób powierzających Towarzystwu środki pieniężne przekraczające 100 000 złotych na podstawie jednego zlecenia lub Uczestników, na których rejestrze wartość środków przekracza 100 000 zł.
Jako część kampanii promocyjnej
Akcji oraz odwrotnie, nie ponosi opłaty za konwersję.<br>&lt;gap&gt;<br>* Osoba dokonująca konwersji pomiędzy Funduszem Stabilnego Wzrostu a Funduszem Polskich Akcji lub Funduszem Zrównoważonym ponosi opłatę w wysokości do l %.<br>&lt;gap&gt;<br>Przytoczone w powyższym przykładzie wielkości opłat dotyczą inwestycji poniżej 25000 zł.<br><br>OPŁATY ZA KONWERSJĘ PRZY RÓŻNYCH WARTOŚCIACH INWESTYCJI<br>Fundusz źródłowy Fundusze docelowe<br>Stan posiadania w Funduszu źródłowym<br>&lt;gap&gt;<br><br>ULGI I ZWOLNIENIA Z OPŁAT MANIPULACYJNYCH<br>Zarząd Towarzystwa może zmniejszyć opłaty manipulacyjne lub zaniechać ich pobierania w stosunku do osób powierzających Towarzystwu środki pieniężne przekraczające 100 000 złotych na podstawie jednego zlecenia lub Uczestników, na których rejestrze wartość środków przekracza 100 000 zł.<br>Jako część kampanii promocyjnej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!