Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 12.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
informacje o planowanej przez CBŚ akcji w Starachowicach Henrykowi Długoszowi. Po analizie taśmy magnetofonowej z nagraniem przebiegu forum, zeznań świadków i billingów telefonu Jagiełły ustalono, że Długosz otrzymał te informacje między 20.47 a 21.50.
" 25 marca 2003 r. - Długosz przekazuje informacje Jagielle. Ten dzwoni m.in. do prezydenta Starachowic i swojej żony.
" 26 marca 2003 r. o 8.15 i 9.31 Jagiełło dzwoni do Mieczysława Sławka, starosty starachowickiego, i w rozmowie z nim oraz Markiem Basiakiem, wiceprzewodniczącym Rady Powiatu, ostrzega ich przed działaniami specjalnej grupy policji.
" 26 marca 2003 r. Sławek i Basiak dzwonią do szefa miejscowego gangu
informacje o planowanej przez &lt;name type="org"&gt;CBŚ&lt;/&gt; akcji w &lt;name type="place"&gt;Starachowicach&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Henrykowi Długoszowi&lt;/&gt;. Po analizie taśmy magnetofonowej z nagraniem przebiegu forum, zeznań świadków i &lt;orig&gt;billingów&lt;/&gt; telefonu &lt;name type="person"&gt;Jagiełły&lt;/&gt; ustalono, że &lt;name type="person"&gt;Długosz&lt;/&gt; otrzymał te informacje między 20.47 a 21.50.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;" 25 marca 2003 r. - &lt;name type="person"&gt;Długosz&lt;/&gt; przekazuje informacje &lt;name type="person"&gt;Jagielle&lt;/&gt;. Ten dzwoni m.in. do prezydenta &lt;name type="place"&gt;Starachowic&lt;/&gt; i swojej żony.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;" 26 marca 2003 r. o 8.15 i 9.31 &lt;name type="person"&gt;Jagiełło&lt;/&gt; dzwoni do &lt;name type="person"&gt;Mieczysława Sławka&lt;/&gt;, starosty starachowickiego, i w rozmowie z nim oraz &lt;name type="person"&gt;Markiem Basiakiem&lt;/&gt;, wiceprzewodniczącym &lt;name type="org"&gt;Rady Powiatu&lt;/&gt;, ostrzega ich przed działaniami specjalnej grupy policji.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;" 26 marca 2003 r. &lt;name type="person"&gt;Sławek&lt;/&gt; i &lt;name type="person"&gt;Basiak&lt;/&gt; dzwonią do szefa miejscowego gangu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego