Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dziennik Polski
Nr: 4.10
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1980
stadionach. Mecz z GKS jest okazją do odzyskania zaufania u swych kibiców. Czy to się uda? W jesieni Wisła nie miała problemów z katowiczanami na swym boisku, wygrywając 3:0.

Grają też II-ligowcy, Dziś o godz. 17 hutnik podejmuje dobrze spisującą się ostatnio Concordię Piotrków, a Crakovia wyjeżdża do Starachowic.
NIEPEŁNA KADRA NA MECZ Z WŁOCHAMI
Trener Ryszard Kulesza ustalił skład kadry, która uda się na mecz Włochy - Polska, 19 bm. w Turynie.
Powołano tylko 13 zawodników, pozostałe 4 miejsca zostaną obsadzone w poniedziałek,

KIEROWCY NA TRASACH RAJDU "KROKUSY - 80"
Spod hali Wisły w Krakowie wczoraj o godz. 18.00
stadionach. Mecz z GKS jest okazją do odzyskania zaufania u swych kibiców. Czy to się uda? W jesieni Wisła nie miała problemów z katowiczanami na swym boisku, wygrywając 3:0.<br> &lt;gap&gt;<br> Grają też II-ligowcy, Dziś o godz. 17 hutnik podejmuje dobrze spisującą się ostatnio Concordię Piotrków, a Crakovia wyjeżdża do Starachowic.&lt;/&gt;<br>&lt;div type="news" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;NIEPEŁNA KADRA NA MECZ Z WŁOCHAMI&lt;/&gt;<br> Trener Ryszard Kulesza ustalił skład kadry, która uda się na mecz Włochy - Polska, 19 bm. w Turynie.<br> Powołano tylko 13 zawodników, pozostałe 4 miejsca zostaną obsadzone w poniedziałek, &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;KIEROWCY NA TRASACH RAJDU "KROKUSY - 80"&lt;/&gt;<br> Spod hali Wisły w Krakowie wczoraj o godz. 18.00
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego