Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.15 (12)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
pewno zapanował lepszy klimat, jeśli chodzi o konstytucję - mówi nam doradca premiera. Sam Leszek Miller jeszcze w sobotę zapewniał, że nie przystanie na rozwiązania, które osłabiłyby pozycję naszego kraju w Unii Europejskiej.
ASA, PCH

Jagiełło kontratakuje
Kielce
Zamieszany w aferę starachowicką poseł Andrzej Jagiełło (dawniej SLD) oskarżył dziewięciu radnych ze Starachowic o pomówienie. Dlaczego? Bo ci zarzucili mu, że ujawnił tajemnicę państwową i naraził życie policjantów, a akurat takich zarzutów prokuratura mu nie postawiła. Jagiełło uważa, że przez pomówienie ze strony radnych mógł... utracić zaufanie społeczne.

Hausner nie ustępuje
Warszawa
Albo wszystko, albo nic - wicepremier Jerzy Hausner nie zamierza nawet w
pewno zapanował lepszy klimat, jeśli chodzi o konstytucję&lt;/&gt; - mówi nam doradca premiera. Sam &lt;name type="person"&gt;Leszek Miller&lt;/&gt; jeszcze w sobotę zapewniał, że nie przystanie na rozwiązania, które osłabiłyby pozycję naszego kraju w &lt;name type="org"&gt;Unii Europejskiej&lt;/&gt;.<br>&lt;au&gt;ASA, PCH&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Jagiełło&lt;/&gt; kontratakuje&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Kielce&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Zamieszany w aferę starachowicką poseł &lt;name type="person"&gt;Andrzej Jagiełło&lt;/&gt; (dawniej &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt;) oskarżył dziewięciu radnych ze &lt;name type="place"&gt;Starachowic&lt;/&gt; o pomówienie. Dlaczego? Bo ci zarzucili mu, że ujawnił tajemnicę państwową i naraził życie policjantów, a akurat takich zarzutów prokuratura mu nie postawiła. Jagiełło uważa, że przez pomówienie ze strony radnych mógł... utracić zaufanie społeczne.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Hausner&lt;/&gt; nie ustępuje&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Warszawa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Albo wszystko, albo nic - wicepremier &lt;name type="person"&gt;Jerzy Hausner&lt;/&gt; nie zamierza nawet w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego