Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 1999
się parking podziemny.
BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnione będzie dzięki całodobowej ochronie i monitorowaniu obiektu.

Babka Tower
Luksusowe apartamenty w centrum Warszawy


LOKALIZACJA
Centrum. Położenie przy zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Słomińskiego zapewnia bardzo dobre połączenie komunikacyjne. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny zielone (ogrody: Saski i Krasińskich) i Stare Miasto.
ARCHITEKTURA
Nowoczesna i bardzo dobrze wyeksponowana bryła budynku składa się z dwóch części. Część wyższą stanowi 26-kondygnacyjna "wieża". Część niższa to 11-kondygnacyjny zespół mieszkalny z wewnętrznym dziedzińcem. W podziemiu znajdują się miejsca parkingowe.
KOMFORT
Część wyższa
Luksusowe, w pełni wyposażone apartamenty o powierzchniach od 42 do 132 m
się parking podziemny. <br>BEZPIECZEŃSTWO<br>Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnione będzie dzięki całodobowej ochronie i monitorowaniu obiektu.<br><br>&lt;tit&gt;Babka Tower&lt;/&gt;<br>Luksusowe apartamenty w centrum Warszawy<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;tit&gt;LOKALIZACJA&lt;/&gt;<br>Centrum. Położenie przy zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Słomińskiego zapewnia bardzo dobre połączenie komunikacyjne. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny zielone (ogrody: Saski i Krasińskich) i Stare Miasto.<br>&lt;tit&gt;ARCHITEKTURA&lt;/&gt;<br>Nowoczesna i bardzo dobrze wyeksponowana bryła budynku składa się z dwóch części. Część wyższą stanowi 26-kondygnacyjna "wieża". Część niższa to 11-kondygnacyjny zespół mieszkalny z wewnętrznym dziedzińcem. W podziemiu znajdują się miejsca parkingowe. <br>&lt;tit&gt;KOMFORT&lt;/&gt;<br>Część wyższa<br>Luksusowe, w pełni wyposażone apartamenty o powierzchniach od 42 do 132 m
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego