Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
41 przez Warszawę.
AS

Czy chcesz zostać prawdziwym ekologiem?
Ekologia
To otwarte spotkanie dla wszystkich, którzy kochają środowisko naturalne i chcą zostać wolontariuszami Klubu Gaja. To ekologiczne stowarzyszenie pomoże ci zdobyć umiejętności i doświadczenie, jak prawidłowo dbać o środowisko. Początek spotkania o godz. 18 w Staromiejskim Domu Kultury przy Rynku Starego Miasta 2.

Dlaczego mąż przyjmuje nazwisko sławnej żony?
Wszystkich zaskoczyła decyzja świeżo poślubionego męża Agnieszki Krukówny (32 l.), który zdecydował się przyjąć nazwisko żony. Co na to inni małżonkowie, którzy niedawno się pobrali?
- Nie jestem zwolennikiem przyjmowania nazwisk i to zarówno nazwisk mężów przez żony, jak i nazwisk żon przez mężów
41 przez Warszawę.<br>&lt;au&gt;AS&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Czy chcesz zostać prawdziwym ekologiem?&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ekologia&lt;/&gt;<br>To otwarte spotkanie dla wszystkich, którzy kochają środowisko naturalne i chcą zostać wolontariuszami Klubu Gaja. To ekologiczne stowarzyszenie pomoże ci zdobyć umiejętności i doświadczenie, jak prawidłowo dbać o środowisko. Początek spotkania o godz. 18 w Staromiejskim Domu Kultury przy Rynku Starego Miasta 2.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Dlaczego mąż przyjmuje nazwisko sławnej żony?&lt;/&gt;<br>Wszystkich zaskoczyła decyzja świeżo poślubionego męża Agnieszki Krukówny (32 l.), który zdecydował się przyjąć nazwisko żony. Co na to inni małżonkowie, którzy niedawno się pobrali?<br>&lt;q&gt;- Nie jestem zwolennikiem przyjmowania nazwisk i to zarówno nazwisk mężów przez żony, jak i nazwisk żon przez mężów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego