Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy gstronomiczne
Rok: 2003
dziczyzny i zimne zakąski, np. pasztety", "pieczeń sarnia, zając w śmietanie", "drób na poziomie europejskim", "obowiązkowo torcik bezowy". "Dla tych, którzy za dobre jedzenie są w stanie sporo zapłacić".
FUKIER

Restauracja w Rynku "nastawiona na robienie wrażenia kontaktu z prawdziwą sztuką kulinarną", choć "absolutny top". Lokal "wyrobił sobie miano wizytówki Starego Miasta". "Wszystko dopracowane do ostatniego szczegółu", "staropolsko-salonowe" wnętrze, "kufry, owoce w koszach, świece, lampki", "stylizowane menu, zmieniające się z porami roku". "Od razu czujesz, że musisz zawiązać krawat". Najbardziej pasuje, "żeby zabrać bogatego cudzoziemca". Kuchnia "solidna i przemyślana", "ma się wrażenie konsumowani relikwii". "O cenach nie m co wspominać".
GRAND
dziczyzny i zimne zakąski, np. pasztety", "pieczeń sarnia, zając w śmietanie", "drób na poziomie europejskim", "obowiązkowo torcik bezowy". "Dla tych, którzy za dobre jedzenie są w stanie sporo zapłacić".<br>FUKIER<br>&lt;gap&gt;<br>Restauracja w Rynku "nastawiona na robienie wrażenia kontaktu z prawdziwą sztuką kulinarną", choć "absolutny top". Lokal "wyrobił sobie miano wizytówki Starego Miasta". "Wszystko dopracowane do ostatniego szczegółu", "staropolsko-salonowe" wnętrze, "kufry, owoce w koszach, świece, lampki", "stylizowane menu, zmieniające się z porami roku". "Od razu czujesz, że musisz zawiązać krawat". Najbardziej pasuje, "żeby zabrać bogatego cudzoziemca". Kuchnia "solidna i przemyślana", "ma się wrażenie konsumowani relikwii". "O cenach nie m co wspominać".<br>GRAND
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego