Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
grzywnę. Tym razem w wysokości 1,5 tys. złotych.
ZAK

Kamera wkrótce
Dobiegają końca prace związane z prowadzeniem monitoringu wybranych fragmentów miasta. Wykonana została linia do transmisji obrazu. Pozostało jeszcze wykonanie instalacji w Komisariacie Policji i ustawienie kamery na pl. Tysiąclecia. Prace finansuje Urząd Miejski i sponsorzy.
jp

Kamery na Starym Mieście
Rozpoczęły się prace związane z prowadzeniem monitoringu wybranych fragmentów miasta. Pierwsze kamery zainstalowane zostaną na Starym Mieście. Obraz z kamer będzie obserwowany i rejestrowany w Komisariacie Policji w Pasłęku. Środki na wykonanie instalacji pochodzą z budżetu miasta i od miejscowych przedsiębiorców.
jp

Pogotowie Ratunkowe
Pojawiły się nieprawdziwe informacje na temat
grzywnę. Tym razem w wysokości 1,5 tys. złotych. <br>&lt;au&gt;ZAK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Kamera wkrótce&lt;/&gt;<br>Dobiegają końca prace związane z prowadzeniem monitoringu wybranych fragmentów miasta. Wykonana została linia do transmisji obrazu. Pozostało jeszcze wykonanie instalacji w Komisariacie Policji i ustawienie kamery na pl. Tysiąclecia. Prace finansuje Urząd Miejski i sponsorzy.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Kamery na Starym Mieście&lt;/&gt;<br>Rozpoczęły się prace związane z prowadzeniem monitoringu wybranych fragmentów miasta. Pierwsze kamery zainstalowane zostaną na Starym Mieście. Obraz z kamer będzie obserwowany i rejestrowany w Komisariacie Policji w Pasłęku. Środki na wykonanie instalacji pochodzą z budżetu miasta i od miejscowych przedsiębiorców.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Pogotowie Ratunkowe&lt;/&gt;<br>Pojawiły się nieprawdziwe informacje na temat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego