Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
gorącym uczynku z roku na rok łapią coraz więcej złodziei samochodów, kieszonkowców czy chuliganów, którzy potrafią mocno poturbować przechodnia tylko po to, by zabrać mu telefon komórkowy. Mają znacznie więcej pracy niż wielu ich kolegów z innych dzielnic - wszystko dlatego, że to właśnie w Śródmieściu najwięcej się dzieje: festyny na Starym Mieście, manifestacje, tłumy nieznających miasta przyjezdnych. Śródmiejscy funkcjonariusze mówią wyraźnie: nic nam się nie stanie, jeśli będziemy rozważni!

ul. Marszałkowska
Na Marszałkowskiej przed Galerią Centrum niby jest jasno i tłoczno o każdej porze. Ale właśnie ten tłok wykorzystują drobni złodziejaszkowie. Potrafią wyrwać torebkę czy telefon komórkowy i szybko uciec.

ul. Świętokrzyska
gorącym uczynku z roku na rok łapią coraz więcej złodziei samochodów, kieszonkowców czy chuliganów, którzy potrafią mocno poturbować przechodnia tylko po to, by zabrać mu telefon komórkowy. Mają znacznie więcej pracy niż wielu ich kolegów z innych dzielnic - wszystko dlatego, że to właśnie w Śródmieściu najwięcej się dzieje: festyny na Starym Mieście, manifestacje, tłumy nieznających miasta przyjezdnych. Śródmiejscy funkcjonariusze mówią wyraźnie: nic nam się nie stanie, jeśli będziemy rozważni!<br><br>ul. Marszałkowska<br>Na Marszałkowskiej przed Galerią Centrum niby jest jasno i tłoczno o każdej porze. Ale właśnie ten tłok wykorzystują drobni złodziejaszkowie. Potrafią wyrwać torebkę czy telefon komórkowy i szybko uciec.<br><br>ul. Świętokrzyska
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego