Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Żwirki i Wigury.
Pierwsza krytyka nadeszła natychmiast. Festiwal NATO zaczęto nazywać w mieście drugim Kołobrzegiem. Przyjaciele USA twierdzą, że jest to sabotaż sił prawicowych, które są zazdrosne o dobry pomysł. Ojcowie SPSZA czują się obrażeni tym Kołobrzegiem. W trakcie dyskusji na działkach ustalili, że od Kołobrzegu odcinają się grubą kreską.

Statua i totem

Stowarzyszenie Przyjaciół Stanów Zjednoczonych Ameryki istnieje od 12 marca 1998 r. Założyciele uznali tę datę za magiczną, bo równo rok później Polska weszła do NATO. Na działkach im. Żwirki i Wigury odbyła się nieformalna, trzyosobowa uroczystość.

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żołnierskiej Wojsk NATO pod hasłem "Kwiat w lufie"

Jako
Żwirki i Wigury.<br>Pierwsza krytyka nadeszła natychmiast. Festiwal NATO zaczęto nazywać w mieście drugim Kołobrzegiem. Przyjaciele USA twierdzą, że jest to sabotaż sił prawicowych, które są zazdrosne o dobry pomysł. Ojcowie SPSZA czują się obrażeni tym Kołobrzegiem. W trakcie dyskusji na działkach ustalili, że od Kołobrzegu odcinają się grubą kreską.<br><br>&lt;tit&gt;Statua i totem&lt;/&gt;<br><br>Stowarzyszenie Przyjaciół Stanów Zjednoczonych Ameryki istnieje od 12 marca 1998 r. Założyciele uznali tę datę za magiczną, bo równo rok później Polska weszła do NATO. Na działkach im. Żwirki i Wigury odbyła się nieformalna, trzyosobowa uroczystość.<br><br>&lt;tit&gt;Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żołnierskiej Wojsk NATO pod hasłem "Kwiat w lufie"&lt;/&gt;<br><br>Jako
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego