Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
inne - miłość jest pazerna - nigdy nie syta czasu uwagi - czas dla Adama odejmuję Ulce -
- Interesujące - wynurza się zza swego milczenia Urszula i przygląda sylwetce matki wymodelowanej w złocistobeżowym atłasie.
- Nic modnego z sensem nie dało się zrobić. Mało materiału - Bogna okręca się wolno, bada cyrkiel prostej tuniki z zaznaczoną talią. Szal osłania i odsłania gors, przerzucony przez ramiona na plecy, sięga skraju sukni, na tej samej wysokości uwypukla się szlak aplikowany sutaszem wypracowanym ze skrawków atłasu, eksponujący się lśniącą fakturą na matowej powierzchni kreacji, i matową repliką na błyszczącym szalu.
- Jest bardzo piękna.
- Mogę się w niej pokazać między ludźmi?
- Możesz
inne - miłość jest pazerna - nigdy nie syta czasu uwagi - czas dla Adama odejmuję Ulce -<br>- Interesujące - wynurza się zza swego milczenia Urszula i przygląda sylwetce matki wymodelowanej w złocistobeżowym atłasie.<br>- Nic modnego z sensem nie dało się zrobić. Mało materiału - Bogna okręca się wolno, bada cyrkiel prostej tuniki z zaznaczoną talią. Szal osłania i odsłania gors, przerzucony przez ramiona na plecy, sięga skraju sukni, na tej samej wysokości uwypukla się szlak aplikowany sutaszem wypracowanym ze skrawków atłasu, eksponujący się lśniącą fakturą na matowej powierzchni kreacji, i matową repliką na błyszczącym szalu.<br>- Jest bardzo piękna.<br>- Mogę się w niej pokazać między ludźmi?<br>- Możesz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego