Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 32
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
w marszu.
- Jednak innego wyjścia nie mamy - podkreśla Tomasz Jatczak, członek prezydium łucznikowej Solidarności. - Nie wierzymy już ani rządowi, ani związkowym liderom, ani kandydatom na prezydenta. A coś musimy robić, aby z głodu nie umrzeć.
- W promieniu 2000 km od Radomia robimy najlepsze lufy do pistoletów - podkreśla prezes Łucznika Dariusz Szwagierek.
- Ale bez wcześniejszego pomostowego finansowania rządowego programu, tak abym we wrześniu mógł kupić w hutach materiały czy energetykom zapłacić za prąd, to tej naszej szansy nie doczekamy.


Polonia na wydaniu

MAREK OSTROWSKI

Ankietowanym cudzoziemcom nasz kraj kojarzy się z klerykalizmem, biurokracją, korupcją i życzliwością
My Polacy złote ptacy. Papież nasz
w marszu.<br>- Jednak innego wyjścia nie mamy - podkreśla Tomasz Jatczak, członek prezydium łucznikowej Solidarności. - Nie wierzymy już ani rządowi, ani związkowym liderom, ani kandydatom na prezydenta. A coś musimy robić, aby z głodu nie umrzeć.<br>- W promieniu 2000 km od Radomia robimy najlepsze lufy do pistoletów - podkreśla prezes Łucznika Dariusz Szwagierek.<br>- Ale bez wcześniejszego pomostowego finansowania rządowego programu, tak abym we wrześniu mógł kupić w hutach materiały czy energetykom zapłacić za prąd, to tej naszej szansy nie doczekamy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Polonia na wydaniu&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;MAREK OSTROWSKI&lt;/&gt;<br><br>Ankietowanym cudzoziemcom nasz kraj kojarzy się z klerykalizmem, biurokracją, korupcją i życzliwością<br>My Polacy złote &lt;orig&gt;ptacy&lt;/&gt;. Papież nasz
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego