Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
godz. 18.00 występują tam zespoły "SOHO" lub "Bumerang", grające szlagiery polskie i zagraniczne.
Tradycją stały się już koncerty, odbywające się w jazz klubie "Pstrąg" (ul. Jagiellońska 18), kierowane do fanów najróżniejszych rodzajów muzyki. Na scenie "Pstrąga" występowały m.in. takie gwiazdy jak: Homo Twist, Kazik Staszewski, Staszek Sojka czy T.Love. W najbliższy piątek (5.08) o godz. 20.09 wystąpi tam zespół Acid Drinkers.
Młodzież interesująca się teatrem, z pewnością odwiedzi słynny teatr Witkacego (ul. Chramcówki 15). Początek przedstawień godz. 19.00 oraz 21.15. Szczegółowy program teatru dostępny jest na plakatach.
M.S.Zakopane - Poznaj swojego dzielnicowego

Analiza stanu
godz. 18.00 występują tam zespoły "SOHO" lub "Bumerang", grające szlagiery polskie i zagraniczne.<br>Tradycją stały się już koncerty, odbywające się w jazz klubie "Pstrąg" (ul. Jagiellońska 18), kierowane do fanów najróżniejszych rodzajów muzyki. Na scenie "Pstrąga" występowały m.in. takie gwiazdy jak: Homo Twist, Kazik Staszewski, Staszek Sojka czy T.Love. W najbliższy piątek (5.08) o godz. 20.09 wystąpi tam zespół Acid Drinkers.<br>Młodzież interesująca się teatrem, z pewnością odwiedzi słynny teatr Witkacego (ul. Chramcówki 15). Początek przedstawień godz. 19.00 oraz 21.15. Szczegółowy program teatru dostępny jest na plakatach.<br>&lt;au&gt;M.S.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zakopane - Poznaj swojego dzielnicowego&lt;/tit&gt;<br><br>Analiza stanu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego