Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na wiosnę nowym albumie i promującym go światowym tournée. Oficjalna prezentacja muzyka odbyła się wczoraj, w czasie pokazu z okazji 20-lecia niemieckiej stacji telewizyjnej RTL. Gratulujemy Pawłowi!
PP

Lepiej w domu niż za śmietnikiem
Dyskusja Faktu o narkotykach
Zapaliłbyś ze swoim dzieckiem pierwszego jointa?
Tak jak Muniek Staszczyk z T.Love, który w wywiadzie dla Faktu powiedział, że gdyby jego 14-letni syn chciał palić marihuanę, to chętnie zapaliłby razem z nim? Dziś spytaliśmy o to Monikę i Roberta Gawlińskich, rodziców 12-letnich bliźniaków Beniamina i Emanuela:
- Twarde narkotyki? Nigdy w życiu! Za twarde krótkim łańcuchem przypięlibyśmy do kaloryfera. Gdyby natomiast
na wiosnę nowym albumie i promującym go światowym tournée. Oficjalna prezentacja muzyka odbyła się wczoraj, w czasie pokazu z okazji 20-lecia niemieckiej stacji telewizyjnej RTL. Gratulujemy Pawłowi!<br>&lt;au&gt;PP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Lepiej w domu niż za śmietnikiem&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Dyskusja Faktu o narkotykach&lt;/&gt;<br>Zapaliłbyś ze swoim dzieckiem pierwszego jointa?<br>Tak jak Muniek Staszczyk z T.Love, który w wywiadzie dla Faktu powiedział, że gdyby jego 14-letni syn chciał palić marihuanę, to chętnie zapaliłby razem z nim? Dziś spytaliśmy o to Monikę i Roberta Gawlińskich, rodziców 12-letnich bliźniaków Beniamina i Emanuela:<br>&lt;q&gt;- Twarde narkotyki? Nigdy w życiu! Za twarde krótkim łańcuchem przypięlibyśmy do kaloryfera. Gdyby natomiast
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego