Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
aż masa zacznie się pienić. Wylej ją do prostokątnej blachy keksówki (możesz ją wyłożyć folią polietylenową lub aluminiową) i na kilka godzin wstaw do lodówki. Masa powinna zastygnąć.
Wyjmij zastygłe ptasie mleczko z blachy, odwracając ją do góry dnem lub wyjmując razem z folią, i wyłóż na duże płaskie naczynie.
Tabliczkę czekolady, najlepiej gorzkiej, i trzy łyżki tłustej śmietany podgrzej na słaby ogniu i mieszaj, aż utworzy się gładka, jednolita masa.
Zdejmij garnek z ognia i odstaw polewę, by lekko ostygł, a następnie połową zalej ptasie mleczko. Kiedy polewa zastygnie, ostrożnie przewróć ptasie mleczko. Wstaw deser do lodówki, by dokładnie zastygł. Przed
aż masa zacznie się pienić. Wylej ją do prostokątnej blachy keksówki (możesz ją wyłożyć folią polietylenową lub aluminiową) i na kilka godzin wstaw do lodówki. Masa powinna zastygnąć.<br>Wyjmij zastygłe ptasie mleczko z blachy, odwracając ją do góry dnem lub wyjmując razem z folią, i wyłóż na duże płaskie naczynie.<br>Tabliczkę czekolady, najlepiej gorzkiej, i trzy łyżki tłustej śmietany podgrzej na słaby ogniu i mieszaj, aż utworzy się gładka, jednolita masa.<br>Zdejmij garnek z ognia i odstaw polewę, by lekko ostygł, a następnie połową zalej ptasie mleczko. Kiedy polewa zastygnie, ostrożnie przewróć ptasie mleczko. Wstaw deser do lodówki, by dokładnie zastygł. Przed
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!