Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.21 (17)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Zakopanem.
Arigato, przyjaciele!

Kto tak pięknie gra Skowrońskiej?
Kasia relaksuje się słuchając płyty nagranej przez tajemniczego wielbiciela
- Dostawałam już różne prezenty, ale ten jest wyjątkowy. Pewien wielbiciel specjalnie dla mnie napisał piosenki, skomponował muzykę i nagrał płytę - opowiada siatkarka Nafty Piła Katarzyna Skowrońska (20 l.), środkowa złotej drużyny Andrzeja Niemczyka.
Tajemnicza przesyłka czekała na siatkarkę w poniedziałek w sekretariacie klubowym.
- Od zakończenia mistrzostw Europy dostaję wiele listów. Zdarzają się oferty matrymonialne, prośby o autografy itp., ale takiego prezentu jeszcze nie dostałam - mówi Skowrońska. - Ktoś nagrał specjalnie dla mnie płytę, zrobił do niej piękną okładkę ozdobioną moim portretem. Byłam zaskoczona.
Na płycie
Zakopanem. <br>Arigato, przyjaciele!&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Kto tak pięknie gra Skowrońskiej?&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Kasia relaksuje się słuchając płyty nagranej przez tajemniczego wielbiciela&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Dostawałam już różne prezenty, ale ten jest wyjątkowy. Pewien wielbiciel specjalnie dla mnie napisał piosenki, skomponował muzykę i nagrał płytę&lt;/&gt; - opowiada siatkarka Nafty Piła Katarzyna Skowrońska (20 l.), środkowa złotej drużyny Andrzeja Niemczyka.<br>Tajemnicza przesyłka czekała na siatkarkę w poniedziałek w sekretariacie klubowym.<br>&lt;q&gt;- Od zakończenia mistrzostw Europy dostaję wiele listów. Zdarzają się oferty matrymonialne, prośby o autografy itp., ale takiego prezentu jeszcze nie dostałam&lt;/&gt; - mówi Skowrońska. &lt;q&gt;- Ktoś nagrał specjalnie dla mnie płytę, zrobił do niej piękną okładkę ozdobioną moim portretem. Byłam zaskoczona.&lt;/&gt;<br>Na płycie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego