Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i jego 6 osiłków
Czego boi się władza?
Sześciu uzbrojonych po zęby dryblasów, pancerny samochód i kolumna aut ochrony. Tylko Tony Blair ma tak silną obstawę jak Leszek Miller
Czy Leszek Miller boi się zamachu? A może zwykłych ludzi, którzy - sądząc po sondażach popularności - chętnie utopiliby go w łyżce wody? Tak czy siak, gdy tylko objął urząd szefa rządu, kazał aż trzykrotnie zwiększyć liczbę pilnujących go ochroniarzy.
Dopiero niedawno premier zredukował ich liczbę do sześciu. Ale i tak jest to ekipa imponująca. A w dodatku bardzo kosztowna.
Funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu nie odstępują premiera na krok. Nawet gdy Miller ma do przebycia paręset
i jego 6 osiłków&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Czego boi się władza?&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Sześciu uzbrojonych po zęby dryblasów, pancerny samochód i kolumna aut ochrony. Tylko Tony Blair ma tak silną obstawę jak Leszek Miller&lt;/&gt;<br>Czy Leszek Miller boi się zamachu? A może zwykłych ludzi, którzy - sądząc po sondażach popularności - chętnie utopiliby go w łyżce wody? Tak czy siak, gdy tylko objął urząd szefa rządu, kazał aż trzykrotnie zwiększyć liczbę pilnujących go ochroniarzy.<br>Dopiero niedawno premier zredukował ich liczbę do sześciu. Ale i tak jest to ekipa imponująca. A w dodatku bardzo kosztowna.<br>Funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu nie odstępują premiera na krok. Nawet gdy Miller ma do przebycia paręset
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!