Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
życie kosmonautów.

Gisele poczuła zew natury
Gisele Bündchen (23 l.) na wybiegu nie ma zbyt wielu okazji, żeby poszaleć. Najlepiej się czuje w ustronnym parku w Hollywood, kiedy wychodzi na spacer z psami. Zamiast eleganckich kreacji ubiera wtedy bardziej swobodny strój, w którym może się nawet bujać na gałęziach niczym Tarzan.
JOANNA LENART

Tylko tam są takie ciastka
Elton John (56 l.) coraz częściej pojawia się w restauracji Ivy w Beverly Hills. Zdaniem piosenkarza tylko tam umieją robić prawdziwe ciasto. Po zjedzeniu porcji drugą zabrał na wynos. Żeby nie wyjść na łasucha kazał ją nieść ochroniarzowi.
JOANNA LENART

Koniec macho
Marlon
życie kosmonautów.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Gisele poczuła zew natury&lt;/&gt;<br>Gisele Bündchen (23 l.) na wybiegu nie ma zbyt wielu okazji, żeby poszaleć. Najlepiej się czuje w ustronnym parku w Hollywood, kiedy wychodzi na spacer z psami. Zamiast eleganckich kreacji ubiera wtedy bardziej swobodny strój, w którym może się nawet bujać na gałęziach niczym Tarzan.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Tylko tam są takie ciastka&lt;/&gt;<br>Elton John (56 l.) coraz częściej pojawia się w restauracji Ivy w Beverly Hills. Zdaniem piosenkarza tylko tam umieją robić prawdziwe ciasto. Po zjedzeniu porcji drugą zabrał na wynos. Żeby nie wyjść na łasucha kazał ją nieść ochroniarzowi.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Koniec macho&lt;/&gt;<br>Marlon
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego