Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
jasna, wyłączony.
Namiętny kochanek:
Ziemski i zmysłowy, który będzie rozumiał twoje pragnienie bezpieczeństwa.
Twoje skryte marzenia erotyczne:
1. Chcesz utonąć w ramionach najbliższego przyjaciela.
2. Podnieca cię to, co zakazane lub niemożliwe. Myśl o grzesznej schadzce z młodym księdzem w konfesjonale bardzo do ciebie przemawia.
3. Uwielbiasz przyrodę. Miłość z Tarzanem wśród bujnej zieleni to jest to.

Niestałe Piątki
Jesteś anielską kochanką, ponieważ...
Jesteś kapryśna niczym wiatr i potrzebny ci kochanek, który potrafi dopasować się do twych nieustannie zmieniających się nastrojów. Każdy mężczyzna jest dla ciebie przygodą, a każdy z nich przeżyje z tobą przygodę swego życia.
Jesteś diabelnie trudna, ponieważ
jasna, wyłączony.<br> Namiętny kochanek: <br>Ziemski i zmysłowy, który będzie rozumiał twoje pragnienie bezpieczeństwa. <br> Twoje skryte marzenia erotyczne: <br>1. Chcesz utonąć w ramionach najbliższego przyjaciela.<br>2. Podnieca cię to, co zakazane lub niemożliwe. Myśl o grzesznej schadzce z młodym księdzem w konfesjonale bardzo do ciebie przemawia.<br>3. Uwielbiasz przyrodę. Miłość z Tarzanem wśród bujnej zieleni to jest to.<br><br>Niestałe Piątki<br> Jesteś anielską kochanką, ponieważ...<br>Jesteś kapryśna niczym wiatr i potrzebny ci kochanek, który potrafi dopasować się do twych nieustannie zmieniających się nastrojów. Każdy mężczyzna jest dla ciebie przygodą, a każdy z nich przeżyje z tobą przygodę swego życia.<br> Jesteś diabelnie trudna, ponieważ
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego