Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 40
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
wymagania i nowe potrzeby są coraz większe. Toteż przemysł motoryzacyjny, który jak dotąd potrafił zaspokoić najpilniejsze potrzeby przemysłu spożywczego, stanie również w dziedzinie "białego transportu" przed nowymi zadaniami.
Na pewno nie będą one łatwe, ale na łatwe zadania obecnie w Polsce coraz trudniej liczyć. Wiesław Najhajt
J. Lewiński


BEZPIECZEŃSTWO RUCHU
Technika jazdy dla każdego
HAMOWANIE(2)
Idealne byłoby takie kierowanie samochodem, że nigdy nie wystąpiłaby potrzeba ostrego hamowania. Niestety w praktyce, wskutek niewystarczającej obserwacji drogi lub błędnego przewidywania i kojarzenia, dość często musimy możliwie jak najszybciej zatrzymać nasz pojazd.
Jak to zrobić w miarę bezpiecznie?
Istnieją dwie metody postępowania. Pierwsza polega
wymagania i nowe potrzeby są coraz większe. Toteż przemysł motoryzacyjny, który jak dotąd potrafił zaspokoić najpilniejsze potrzeby przemysłu spożywczego, stanie również w dziedzinie "białego transportu" przed nowymi zadaniami.<br> Na pewno nie będą one łatwe, ale na łatwe zadania obecnie w Polsce coraz trudniej liczyć. &lt;au&gt;Wiesław Najhajt&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;J. Lewiński&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;page nr=12&gt;<br><br> &lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;BEZPIECZEŃSTWO RUCHU&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Technika jazdy dla każdego&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;HAMOWANIE(2) &lt;/&gt;<br> &lt;intro&gt;Idealne byłoby takie kierowanie samochodem, że nigdy nie wystąpiłaby potrzeba ostrego hamowania. Niestety w praktyce, wskutek niewystarczającej obserwacji drogi lub błędnego przewidywania i kojarzenia, dość często musimy możliwie jak najszybciej zatrzymać nasz pojazd.&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Jak to zrobić w miarę bezpiecznie?&lt;/&gt;<br> Istnieją dwie metody postępowania. Pierwsza polega
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego