Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
i brwi. Powoli wracały do życia. Krok po kroku. Powstał kalendarz. Później rzeźba. Próbują zaakceptować siebie. Teraz niech zaakceptują je inni.
Zuzanna Kucharska


Mów do mnie jeszcze


Metody, którymi polscy politycy robią w konia wyborców, są banalne, ale skuteczne - ocenia doktor Marek Kochan, autor wydanej właśnie książki "Pojedynek na słowa. Techniki erystyczne w publicznych sporach".
Ozon: "Belka w oku", "metoda na kabaret", "fabrykowanie konsekwencji", "rozmydlanie". W swojej książce zasypuje pan czytelnika przykładami chwytów stosowanych przez polityków. Zaczyna się kampania wyborcza. Jak poznamy, że ktoś nami manipuluje?

Marek Kochan: Wykonajmy prosty test. Oglądamy rozmowę z politykiem w telewizji. Jeżeli na większość pytań
i brwi. Powoli wracały do życia. Krok po kroku. Powstał kalendarz. Później rzeźba. Próbują zaakceptować siebie. Teraz niech zaakceptują je inni.<br>&lt;au&gt;Zuzanna Kucharska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="convers" sex="mf"&gt;&lt;tit&gt;Mów do mnie jeszcze&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;intro&gt;Metody, którymi polscy politycy robią w konia wyborców, są banalne, ale skuteczne - ocenia doktor Marek Kochan, autor wydanej właśnie książki "Pojedynek na słowa. Techniki erystyczne w publicznych sporach". &lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;Ozon: "Belka w oku", "metoda na kabaret", "fabrykowanie konsekwencji", "rozmydlanie". W swojej książce zasypuje pan czytelnika przykładami chwytów stosowanych przez polityków. Zaczyna się kampania wyborcza. Jak poznamy, że ktoś nami manipuluje? &lt;/&gt;<br><br>&lt;who8&gt;Marek Kochan: Wykonajmy prosty test. Oglądamy rozmowę z politykiem w telewizji. Jeżeli na większość pytań
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego