Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 40
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
tym roku pewnym novum było przygotowywanie przez uczniów krótkich scenek reklamowych, nakręcanych na video. Zaś efektem zajęć literackich odbywających się pod wodzą Macieja Pinkwarta, jest tomik wierszy "23 spojrzenia na morze".
(gram)Dobrze, choć nie za bardzo

W sobotę 2 października w zakopiańskiej Szkole Muzycznej odbył się VII Walny Zjazd Towarzystwa Muzycznego im. Karola Szymanowskiego. Udział wzięło w nim 25 reprezentantów ok. 250-osobowej rzeszy członkowskiej.
Przez ostatnie lata fani wielkiego kompozytora "zjeżdżali się" do Krakowa ze względu na korzystne połączenia komunikacyjne. Tym razem jednak postanowiono przywrócić proporcje bardziej zgodne z osobistymi preferencjami Patrona i na miejsce jednodniowych obrad wybrano miasto z
tym roku pewnym novum było przygotowywanie przez uczniów krótkich scenek reklamowych, nakręcanych na video. Zaś efektem zajęć literackich odbywających się pod wodzą Macieja Pinkwarta, jest tomik wierszy "23 spojrzenia na morze".<br>&lt;au&gt;(gram)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dobrze, choć nie za bardzo&lt;/tit&gt;<br><br>W sobotę 2 października w zakopiańskiej Szkole Muzycznej odbył się VII Walny Zjazd Towarzystwa Muzycznego im. Karola Szymanowskiego. Udział wzięło w nim 25 reprezentantów ok. 250-osobowej rzeszy członkowskiej.<br> Przez ostatnie lata fani wielkiego kompozytora "zjeżdżali się" do Krakowa ze względu na korzystne połączenia komunikacyjne. Tym razem jednak postanowiono przywrócić proporcje bardziej zgodne z osobistymi preferencjami Patrona i na miejsce jednodniowych obrad wybrano miasto z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!