Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 12
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
do 15 czerwca, na adres:
Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych wierszy zostaną powiadomieni pisemnie, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone przed Pasterką Maryjną w nocy z 14 na 15 sierpnia o godz. 23.15.
jofMarcowe muzykowanie

W dniach od 26 do 28 marca odbędą się "Marcowe Wieczory Kameralne". Ich organizatorem jest Towarzystwo Muzyczne im. Karola Szymanowskiego.
"Marcowe Wieczory Kameralne" rozpoczną się w piątek, 26 marca o godz. 17.00 w zakopiańskiej wilii "Atma" recitalem klarnetowym w wykonaniu Krzysztofa Zbijowskiego (klarnet) i Macieja Grzybowskiego (fortepian). W programie: Weber, Lutosławski, Debussy i Poulenc. Natomiast w sobotę, 27 marca o godz. 12.00 w kościele Ojców
do 15 czerwca, na adres: &lt;gap&gt;<br>Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych wierszy zostaną powiadomieni pisemnie, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone przed Pasterką Maryjną w nocy z 14 na 15 sierpnia o godz. 23.15.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Marcowe muzykowanie&lt;/tit&gt;<br><br>W dniach od 26 do 28 marca odbędą się "Marcowe Wieczory Kameralne". Ich organizatorem jest Towarzystwo Muzyczne im. Karola Szymanowskiego.<br>"Marcowe Wieczory Kameralne" rozpoczną się w piątek, 26 marca o godz. 17.00 w zakopiańskiej wilii "Atma" recitalem klarnetowym w wykonaniu Krzysztofa Zbijowskiego (klarnet) i Macieja Grzybowskiego (fortepian). W programie: Weber, Lutosławski, Debussy i Poulenc. Natomiast w sobotę, 27 marca o godz. 12.00 w kościele Ojców
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!