Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 28
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
ABC nie czyta podobno "Tygodnika Podhalańskiego", ale może to robią Jego Zastępcy i Radni. Niech więc wezmą sobie powyższe uwagi do serca, bo inaczej pozostanie nam strawestować mistrza Gałczyńskiego:
"Chcieliście radnych no to ich macie skumbria w tomacie..."
Anna Maria WrońskaFestiwal Szymanowskiego

W dniach od 18 do 25 lipca Towarzystwo Muzyczne im. Karola Szymanowskiego tradycyjnie organizuje festiwal XXII Dni Muzyki Karola Szymanowskiego.
Spotkanie z muzyką Karola Szymanowskiego rozpocznie się w niedzielę, 18 lipca o godz. 17.00 w zakopiańskiej Galerii BWA. Wystąpi Orkiestra Kameralna "Orfeusz" pod dyr. Jana Baryły, na fortepianie zagra Gabriela Szendzielorz. W poniedziałek, 19 lipca o godz. 19
ABC nie czyta podobno "Tygodnika Podhalańskiego", ale może to robią Jego Zastępcy i Radni. Niech więc wezmą sobie powyższe uwagi do serca, bo inaczej pozostanie nam strawestować mistrza Gałczyńskiego:<br>&lt;q&gt;"Chcieliście radnych no to ich macie skumbria w &lt;orig&gt;tomacie...&lt;/&gt;"&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Anna Maria Wrońska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Festiwal Szymanowskiego&lt;/tit&gt;<br><br>W dniach od 18 do 25 lipca Towarzystwo Muzyczne im. Karola Szymanowskiego tradycyjnie organizuje festiwal XXII Dni Muzyki Karola Szymanowskiego.<br>Spotkanie z muzyką Karola Szymanowskiego rozpocznie się w niedzielę, 18 lipca o godz. 17.00 w zakopiańskiej Galerii BWA. Wystąpi Orkiestra Kameralna "Orfeusz" pod dyr. Jana Baryły, na fortepianie zagra Gabriela Szendzielorz. W poniedziałek, 19 lipca o godz. 19
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!