Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Zakopane i Tatry
Rok: 1992
Niewielka kozetka po prawej stronie w głębi służyła do wypoczynku. Oryginalne "ładowskie" fotele pochodzą także z dawnej "Atmy" i były własnością Szymanowskiego.
Zwiedzaniu "Atmy" towarzyszy muzyka Szymanowskiego, emitowana z głośników. W południe odbywaja się koncerty z płyt kompaktowych. Muzyki "na żywo" posłuchać można w czasie koncertów, organizowanych w "Atmie" przez Towarzystwo Muzyczne im. K. Szymanowskiego.

4 c. Pustelnia św. Brata Alberta

Polana Kalatówki, czynna codziennie, od godz. 9-14, z wyjątkiem niedziel.

W północnej części ogrodu klasztornego sióstr albertynek na Kalatówkach znajduje się niewielki drewniany budynek, nazywany Pustelnią Brata Alberta. Wybudowany został w 1901 roku jako siedziba dla założyciela zakonu, który często
Niewielka kozetka po prawej stronie w głębi służyła do wypoczynku. Oryginalne "ładowskie" fotele pochodzą także z dawnej "Atmy" i były własnością Szymanowskiego.<br> Zwiedzaniu "Atmy" towarzyszy muzyka Szymanowskiego, emitowana z głośników. W południe odbywaja się koncerty z płyt kompaktowych. Muzyki "na żywo" posłuchać można w czasie koncertów, organizowanych w "Atmie" przez Towarzystwo Muzyczne im. K. Szymanowskiego. <br><br>&lt;tit&gt;4 c. Pustelnia św. Brata Alberta&lt;/&gt;<br><br> Polana Kalatówki, czynna codziennie, od godz. 9-14, z wyjątkiem niedziel.<br><br> W północnej części ogrodu klasztornego sióstr albertynek na Kalatówkach znajduje się niewielki drewniany budynek, nazywany Pustelnią Brata Alberta. Wybudowany został w 1901 roku jako siedziba dla założyciela zakonu, który często
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!