Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.28 (213)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
seksualnym. Kręcą mnie tylko arystokratki".
BM

Renée znowu je pizzę
Renée Zellweger (34 l.), która już wróciła do dawnej wagi, pozwoliła sobie na małe szaleństwo z kaloriami i wybrała się na pizzę w Beverly Hills. Gdy zostawiała samochód nie zachowała się jak gwiazda, tylko grzecznie zapłaciła za parkowanie.
JOANNA LENART

Trochę klasyki, trochę punk
Pink (24 l.) przy okazji kampanii reklamowej Pepsi zaprezentowała dziwną mieszankę stylów. Do eleganckiej, wydekoltowanej sukienki nałożyła cylinder a la Moulin Rouge i obowiązkowe pieszczochy. Ten zestaw na pewno zapewni jej miejsce na liście najgorzej ubranych kobiet.
JOANNA LENART

Diadem miłości wrócił do Rosji
Darowując ukochanej diamentowy
seksualnym. Kręcą mnie tylko arystokratki"&lt;/&gt;.<br>&lt;au&gt;BM&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Renée znowu je pizzę&lt;/&gt;<br>Renée Zellweger (34 l.), która już wróciła do dawnej wagi, pozwoliła sobie na małe szaleństwo z kaloriami i wybrała się na pizzę w Beverly Hills. Gdy zostawiała samochód nie zachowała się jak gwiazda, tylko grzecznie zapłaciła za parkowanie.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Trochę klasyki, trochę punk&lt;/&gt;<br>Pink (24 l.) przy okazji kampanii reklamowej Pepsi zaprezentowała dziwną mieszankę stylów. Do eleganckiej, wydekoltowanej sukienki nałożyła cylinder a la Moulin Rouge i obowiązkowe pieszczochy. Ten zestaw na pewno zapewni jej miejsce na liście najgorzej ubranych kobiet.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Diadem miłości wrócił do Rosji&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Darowując ukochanej diamentowy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!