Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
szkoły

Szczecin Rodzice uczniów szkoły w Wapnicy nie zapłacą rachunku, jaki wystawił im burmistrz po tym, jak w proteście przeciwko likwidacji placówki okupowali budynek szkoły oraz urzędu gminy.
W czwaretk sąd oddalił wniosek burmistrza w tej sprawie.
(PAP)Nie przesłuchają dziennikarza

częstochowa Sąd nie zgodził się, żeby prokuratura przesłuchała dziennikarza "Trybuny Śląskiej", którego zarząd Banku Częstochowa S. A. obwinia o wywołanie w grudniu ubiegłego roku paniki, w wyniku której bank miał ponieść straty.
Według doniesień banku materiał dziennikarski w "Trybunie Śląskiej", w którym wypowiadał się anonimowy członek rady nadzorczej banku, spowodował panikę wśród klientów.
(PAP)Nie bili policjantów, tylko odsuwali

Gdańsk
szkoły&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Szczecin&lt;/&gt; Rodzice uczniów szkoły w Wapnicy nie zapłacą rachunku, jaki wystawił im burmistrz po tym, jak w proteście przeciwko likwidacji placówki okupowali budynek szkoły oraz urzędu gminy.<br>W czwaretk sąd oddalił wniosek burmistrza w tej sprawie.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie przesłuchają dziennikarza&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;częstochowa&lt;/&gt; Sąd nie zgodził się, żeby prokuratura przesłuchała dziennikarza "Trybuny Śląskiej", którego zarząd Banku Częstochowa S. A. obwinia o wywołanie w grudniu ubiegłego roku paniki, w wyniku której bank miał ponieść straty.<br>Według doniesień banku materiał dziennikarski w "Trybunie Śląskiej", w którym wypowiadał się anonimowy członek rady nadzorczej banku, spowodował panikę wśród klientów.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie bili policjantów, tylko odsuwali&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gdańsk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego