Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 02.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dla dorosłych, którzy mają tylko wykształcenie zasadnicze zawodowe.
Stowarzyszenia zakładające szkoły w małych miejscowościach mają szanse na dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego.


Premier: nie ustąpię

Leszek Miller nie myśli o złożeniu dymisji z funkcji szefa rządu. Jego zdaniem również "teza o schyłku SLD nie trzyma się kupy".
W weekendowym wydaniu "Trybuny" ukazał się wywiad z Leszkiem Millerem. Szef rządu dowodzi w nim, że "to, co dziś najbardziej ciągnie SLD w dół, to ta przyklejona etykieta partii aferalnej". - Jeśli sobie z tym poradzimy, to tym bardziej poradzimy sobie z innymi sprawami - twierdzi Miller na łamach dziennika.
Zapewnia, że - wbrew wielu sugestiom i
dla dorosłych, którzy mają tylko wykształcenie zasadnicze zawodowe.<br>Stowarzyszenia zakładające szkoły w małych miejscowościach mają szanse na dofinansowanie z &lt;name type="org"&gt;Europejskiego Funduszu Społecznego&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Premier: &lt;q&gt;nie ustąpię&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;&lt;name type="person"&gt;Leszek Miller&lt;/&gt; nie myśli o złożeniu dymisji z funkcji szefa rządu. Jego zdaniem również &lt;q&gt;"teza o schyłku &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt; nie trzyma się kupy"&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br>W weekendowym wydaniu &lt;name type="tit"&gt;"Trybuny"&lt;/&gt; ukazał się wywiad z &lt;name type="person"&gt;Leszkiem Millerem&lt;/&gt;. Szef rządu dowodzi w nim, że &lt;q&gt;"to, co dziś najbardziej ciągnie &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt; w dół, to ta przyklejona etykieta partii &lt;orig&gt;aferalnej&lt;/&gt;"&lt;/&gt;. &lt;q&gt;- Jeśli sobie z tym poradzimy, to tym bardziej poradzimy sobie z innymi sprawami&lt;/&gt; - twierdzi &lt;name type="person"&gt;Miller&lt;/&gt; na łamach dziennika.<br>Zapewnia, że - wbrew wielu sugestiom i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego