Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 09.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
patrzą jego byli koledzy z łódzkiej podstawówki. - Był mały, więc na boisku stał w kącie, gdyż nikt nie chciał z nim grać w siatkę, nie mówiąc o koszu - wspomina jeden z nich.

Kopią razem

W środy polityków spotkać można na warszawskiej Pradze. Regularnie grają w piłkę nożną obok Stadionu Dziesięciolecia. Trzonem obu drużyn są posłowie Platformy Obywatelskiej pod wodzą Donalda Tuska, regularnie grywa z nimi także wicepremier Jerzy Hausner, o którym mówią, że jest świetnym piłkarzem, nie tylko jak na amatora. I że gra ostro, z wielkim zaangażowaniem.

- Ale nie fauluję - zapewnia Jerzy Hausner. - Kłócę się nieraz, pokrzykuję, lecz mam szacunek
patrzą jego byli koledzy z łódzkiej podstawówki. - Był mały, więc na boisku stał w kącie, gdyż nikt nie chciał z nim grać w siatkę, nie mówiąc o koszu - wspomina jeden z nich.<br><br>&lt;tit&gt;Kopią razem&lt;/&gt;<br><br>W środy polityków spotkać można na warszawskiej Pradze. Regularnie grają w piłkę nożną obok Stadionu Dziesięciolecia. Trzonem obu drużyn są posłowie Platformy Obywatelskiej pod wodzą Donalda Tuska, regularnie grywa z nimi także wicepremier Jerzy Hausner, o którym mówią, że jest świetnym piłkarzem, nie tylko jak na amatora. I że gra ostro, z wielkim zaangażowaniem.<br><br>- Ale nie fauluję - zapewnia Jerzy Hausner. - Kłócę się nieraz, pokrzykuję, lecz mam szacunek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego